Dominik Jamka

Odpowiedzialny za sprzedaż i wsparcie klientów w polskim oddziale easyMarkets. Dominik jest wnikliwym obserwatorem rynku kryptowalut od początków jego istnienia. Prowadzi szkolenia i webinary dotyczące inwestowania w kryptowaluty. Posiada szerokie doświadczenie międzynarodowe w Azji, dalekim wschodzie oraz Europie.

Notowania srebra w stosunku do dolara amerykańskiego utrzymują się w konsolidacji od lutego br. Jej górne ograniczenie stanowi linia trendu prowadzona od szczytu z 15-go lutego, natomiast dolne to strefa obejmująca wsparcie horyzontalne przy 16.19 oraz diagonalne biegnące od od minimów z lutego.

Obecnie kurs ponownie znalazł się w okolicach górnej bandy konsolidacji. Jeśli kupującym udałoby się ją pokonać, otwarta zostanie droga do oporu na 16.92. Kolejny kluczowy opór widoczny jest w pobliżu 17.46 – 17.55.

Co istotne, omawiana na wstępie konsolidacja utworzyła się wewnątrz szerszego zakresu, którego wsparcie wypada w pobliżu poziomu 15.67. Poziom ten wydaje się jednak osiągalny dopiero w przypadku wybicia konfluencji wsparcia na 16.19 – 16.12.

Czy ten artykuł był pomocny?

0 0 0