Zespół easyMarkets

Jesteśmy komunikatywnym zespołem społecznościowym. Obserwuj nasze profile na Twitterze, Facebooku, G+, YouTube i Linkedin, by mieć dostęp do ciekawych artykułów, filmów, konkursów, porad, wiadomości i wielu więcej informacji!

Ostatni wzrost cechował się bardzo silnym momentum, jednak na zamknięciach tygodnia nie udało się jak dotąd pokonać wspomnianego obszaru oporu. Może to świadczyć o zbliżającej się korekcie, której początek łatwiej będzie zlokalizować na wykresie o niższym interwale.

Warto w tym celu zejść choćby na interwał 4-godzinny, gdzie widać uformowaną wczoraj świecę podażową o zakresie, którego nie doświadczyliśmy jeszcze w tym miesiącu. Dodatkowo jej zamknięcie wypada pod linią wsparcia / kanału widoczną na wykresie.

Może się teraz okazać, że przełamana linia wsparcia zostanie ponownie przetestowana jako nowy opór, a notowania wrócą do spadków. Jednak większe osunięcia spodziewane są dopiero po zamknięciu pod poziomem 1.2953.

Najbliższym celem przy tym scenariuszu będzie wtedy wsparcie na 1.2770. Jego pokonanie otworzy drogę do kolejnego kluczowego poziomu obrony na 1.2500.

Czy ten artykuł był pomocny?

0 0 0