Zespół easyMarkets

Jesteśmy komunikatywnym zespołem społecznościowym. Obserwuj nasze profile na Twitterze, Facebooku, G+, YouTube i Linkedin, by mieć dostęp do ciekawych artykułów, filmów, konkursów, porad, wiadomości i wielu więcej informacji!

Znamy już wyniki referendum w Wielkiej Brytanii. Wyniki podane do publicznej wiadomości to 48,1% głosów za pozostaniem w Unii Europejskiej a 51,9% głosów za opuszczeniem. Brexit stał sie właśnie faktem. Funt brytyjski w relacji do dolara amerykańskiego osłabił się do poziomu 1,3250 – jest to spadek o 11,42%. Tak niski kurs nie był od 1985 roku

easyMarkets jeszcze przed referendum ogłosiło, że ich warunki handlowe nie ulegną zmianie. Dźwignia pozostanie na poziomie 1:100, brak poślizgów cenowych, stały spread oraz gwarantowany Stop Loss.

W następstwie wydarzeń związanych z Brexitem easyMarkets potwierdza, że zlecenia klientów zostały wykonane po żądanych cenach oraz nikt z klientów nie osiągnął ujemnego salda na rachunku. ”Naszym celem jest aby zapewnić inwestorom wzorowe i bezpieczne warunki do handlu nawet w tak niestabilnych warunkach jak mięliśmy do czynienia. Takie wydarzenie jak referendum w Wielkiej Brytanii jest okazją do pokazania tego jak szanujemy naszych klientów dotrzymując oferowanych przez nas warunków handlowych”skomentował CEO Nikos Antoniades.

easyMarkets promuje siebie jako jednego z najlepszych i najbezpieczniejszych brokerów oferujących handel na rynku Forex.  Dotrzymanie warunków handlu jest łatwe, kiedy rynki są przewidywalne a easyMarkets dotrzymuje najwyższych standardów handlu nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach panujących na rynku.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzićwww.easyMarkets.com

Czy ten artykuł był pomocny?

0 0 0