Zespół easyMarkets

Jesteśmy komunikatywnym zespołem społecznościowym. Obserwuj nasze profile na Twitterze, Facebooku, G+, YouTube i Linkedin, by mieć dostęp do ciekawych artykułów, filmów, konkursów, porad, wiadomości i wielu więcej informacji!

Para walutowa AUDNZD jeszcze do niedawna poruszała się w trendzie wzrostowym, którego maksima wyznaczone zostały w okolicach 1.1140. Mimo kilkukrotnych prób wybicia się na wyższe poziomy, kupujący w końcu skapitulowali. 

 

Ostatnie odbicie przed skutecznym przełamaniem linii trendu biegnącej od lipcowych minimów miało miejsce na okrągłym poziomie 1.10. Szybko jednak zyski zostały oddane, a po zamknięciu pod wsparciem na 1.10 notowania formowały coraz nowsze minima.

 

Obecnie ustanowiony został dołek w okolicach 1.0881, a cena delikatnie odreagowuje. Jako, że obecnie sentyment wskazuje na potencjał do dalszych spadków, poszukiwać można okazji do sprzedaży po cofnięciach.

 

Dobrą lokację przy tym scenariuszu stanowić będą przełamane poziomy wsparcia, które teraz mogą spełniać się w roli oporu. Pierwszy opór widoczny jest blisko 1.0935, a kolejny na omawianym wcześniej poziomie 1.10. Najbliższy cel dla spadków znajduje się natomiast w okolicy 1.0810.

Czy ten artykuł był pomocny?

0 0 0