easyMarkets

With over a decade of trading expertise and 100,000 fulfilled clients in 160 countries worldwide, easyMarkets will tick all your boxes whether you are a new or experienced trader, affiliate or introducing broker. Trade currencies, commodities, metals, vanilla options and indices from one place without the jargon, complicated offers and confusing terms! Welcome to the exciting world of trading. Welcome to easyMarkets.

Partia Konserwatywna rządząca obecnie w Nowej Zelandii nie zdołała zdobyć większości w wyborach, co przekłada się na przecenę dolara nowozelandzkiego widoczną na początku obecnego tygodnia.

Dodatkowo przez cały ubiegły tydzień opór na parze walutowej NZDUSD stanowił obszar w obrębie 0.7345, a także górne ograniczenie kanału widocznego na poniższym wykresie dziennym.

Z kolei przechodząc na wykres 2-godzinny widzimy, że notowania tworzą już dołki i szczyty na coraz niższych poziomach, co wskazuje na tendencję do dalszych spadków. Najbliższym celem dla ruchu na niższe poziomy cenowe będzie teraz dolne ograniczenie kanału biegnącego od minimów z sierpnia br.

Okazji do krótkiej sprzedaży szukać można w trakcie trwającej właśnie korekty ostatniego impulsu spadkowego. Jeśli jednak notowania wrócą ponad poziom 0.7345, pro-spadkowe nastawienie na tej parze zostanie zakwestionowane.

Czy ten artykuł był pomocny?

0 0 0