Zespół easyMarkets

Jesteśmy komunikatywnym zespołem społecznościowym. Obserwuj nasze profile na Twitterze, Facebooku, G+, YouTube i Linkedin, by mieć dostęp do ciekawych artykułów, filmów, konkursów, porad, wiadomości i wielu więcej informacji!

Dobiegający końca rok 2016 był fascynujący. Był to rok pełen rynkowych wstrząsów i chwiejności.

W ramach niniejszego podsumowania zespół easyMarkets pragnie podzielić się swoimi refleksjami na temat mijającego roku, swoich osiągnięć oraz złożyć życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Mercedes — Customer Support Manager

mercedes-1024x1024

Nadrzędnym zadaniem Działu Obsługi Klienta jest sprawiać, by klienci czuli się jak podczas wyjątkowej podróży. W roku 2016 skupiliśmy się szkoleniu klientów. Ciężko pracowaliśmy, pokazując im jak działa nasza platforma, między innymi podczas osobistych spotkań oraz szkoleń w zakresie strategii inwestycyjnych. Tego potrzebowali nasi klienci, więc na tym się skupiliśmy. Pragnę podziękować naszym klientom – dzięki Wam ten rok był dla nas bardzo udany i każdy dzień witaliśmy uśmiechem.

Elic — Dealing Room Manager

elic-1024x1024

W roku 2016 nasi menedżerowie ds. utrzymania klienta VIP pomogli wielu wiodącym inwestorom zaznajomić się z nowo zaprojektowaną platformą easyMarkets i jej unikalną funkcją dealCancellation. Zorganizowaliśmy również prowadzone w kilku językach wykłady, seminaria oraz internetowe webinaria skierowane do licznej grupy klientów. Z niecierpliwością czekamy na rok 2017, życząc naszym klientom, aby nadchodzący rok był dla nich tak dobry jak 2016.

Evdokia – Director of Risk

evdogia_2048_01-1024x1024

Rok 2016 był do samego końca pełen niespodzianek, co prawdopodobnie jest urokiem świata finansów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, zatem istotnym było dla nas dotrzymanie obietnic również w przypadku Brexitu, amerykańskich wyborów oraz włoskiego referendum. Ponadto w mijającym roku opracowaliśmy nowe narzędzie do zarządzania ryzykiem, pozwalające klientom anulować zlecenie przynoszące straty w ciągu godziny od otwarcia pozycji. Życzę wszystkim traderom wielu sukcesów w nadchodzącym roku. Zapewne będzie on jeszcze bardziej interesujący niż ten!

Nina — Business Development Manager Poland

W mijającym roku naszym głównym zadaniem było zapewnienie inwestorom wsparcia w postaci dostępu do najlepszych narzędzi tradingowych oraz informacji rynkowych. Dzięki naszej nowej siedzibie w Warsaw Financial Centre, w roku 2017 będziemy mogli skupić się na realizacji lokalnych wydarzeń szkoleniowych oraz poświęconych budowaniu relacji z klientem.

Nikolas – CMO

nikolas_x_fb2

W roku 2016 mieliśmy po raz kolejny szansę przekonać się, że trading to dziedzina, która angażuje całe nasze życie. Zarówno w przypadku wyników brytyjskiego referendum, jak i wyboru Donalda Trumpa na kolejnego prezydenta USA, rynki finansowe odgrywały rolę natychmiastowej miary rzeczywistości. Inwestorzy korzystający z platformy easyMarkets mogli realizować transakcje, których wyniki były uzależnione od tych oraz innych wydarzeń, mając poczucie bezpieczeństwa. Z niecierpliwością czekamy na rok 2017, mając nadzieję, że pojawią się kolejne okazje, by skorzystać z doświadczenia, jakie zdobyliśmy w tym roku.

Robert – Managing Director APAC

W roku 2016 skupiliśmy się na promocji naszego narzędzia do zarządzania ryzykiem o nazwie dealCancellation wśród nowych oraz istniejących klientów. W związku z tym warto podkreślić ogromny sukces, jakim było pozyskanie nowych klientów, którzy wcześniej korzystali z usług innych brokerów. Cieszymy się, że będziemy mogli wspierać naszych klientów na drodze do sukcesu również w roku 2017. Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

Ostatnie słowo należy do szefa easyMarkets, Nikosa Antoniadesa

nikos-1024x1024

 

Rok 2016 był pełen niespodzianek zarówno dla traderów, jak i całego zespołu easyMarekts. Upłynął on przede wszystkim pod znakiem Brexitu oraz amerykańskich wyborów prezydenckich – powodów wystarczających, aby cały czas chodzić na palcach. Z dumą dotrzymaliśmy raz danego słowa, utrzymując stałe spready, darmowy, gwarantowany mechanizm stop loss, brak poślizgu cen oraz ochronę przed negatywnym saldem. Nasz zespół ciężko pracował na to, aby szerokie rzesze klientów mogły korzystać z naszego przyjaznego, transparentnego oraz łatwego w obsłudze serwisu. Czekamy na Nowy Rok z nieskrywaną ciekawością, mając nadzieję, że traderzy, którzy dopiero zaczęli przygodę z easyMarkets przekonają się do naszej platformy. Pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku!

Zespół easyMarkets życzy Wam oraz Waszym rodzinom Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Czy ten artykuł był pomocny?

1 0 0